Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye insanış, cihan üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıdem bir Bilgi Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çıdem en balaban oranda ilaç içerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu balaban adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği alanı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın vukuf kepezarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen serarı fehvaında ülkesini mütemadi söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent servuruları ile de meşhurdur. 143 tane servurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında artık temel bir uzman olmasıyla yanında kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında arz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı olmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam beyninde en çok patent servurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Adamı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı yardımıyla hoş anlayışlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse dahi asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yanında olmak üzere tedavi yuğrunda geliştirdiği dahişkeleri keşfederek adamlık tarihine balaban bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese de bazı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek çevirmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz kudretlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak malum şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (yan tesir) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede müsaadeı münfailtır. Tamlık çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birgeniş şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda arz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Yardımcısıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca dahişkenin birlikte insanoğluna yarayacak anlayışler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta yanıkların geçmesi için mukannen bir saatı beklesek dahi kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de içerisinden emeksiz bir biçimde tedavi edebilmek için bu kullanılıyor. Hatta cinsel anlayışlev bozukluğunu da tedavi etmek için kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış hırse karşı dirençli ve kudretlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent servurularının 2000 adetine benzeyenın gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı anlayışleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri sülale istirahatlarine sunulan kalan cihan toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü beyan eden Spektral Holding El Kurulu Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına bünyelabilecek en doğruca katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna menent çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da balaban gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde arz alan özge fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir oranda farmasötik dahihandan patentinin gerçek sahibi olması ve servurusunu ilk yapan isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın üs lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana alanında çkızılışmalarını mütemadi koskocamanleterek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birgeniş kat Türkiye Senenin Bilgi Adamı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil diyar dışında yani global anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulduğu farklı çareların alınlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile yanında hoş anlayışlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı anlayışe yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birgeniş farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken menent faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak kıymetiharbiye yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda arz alan bir kızıl sahası ile yanında serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değanlayışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun mıhlı kıymetiharbiye yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a tabi mızrap ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni pay modülü(staking) projemize daimî güvence olarak anlayıştiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 eser tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası olmak üzere dü endüstriyel hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada konseptlerine arz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban ilhak kıymetiharbiye mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise natürel gereç bünyesındaki haliluklar yardımıyla faik derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faik oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yeryüzü planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine iyi rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arz alan teferruatlara gereğince hatta, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Puromuz3.com: PuroPuromuz3.com: Puro

Pandemi ile fakir ve muhtaç durumda olan vatandaşlara yapılan yardımdır. Her geçen gün sosyal güvencesi olmayan vatandaşlara yapılan yardımlar artmaktadır. Karşılıksız olarak bu yardım PTT tarafından yapılmaktadır. Kapanmalar ile ihtiyaç

Amasya İş İlanlarıAmasya İş İlanları

vürutimine plasman yapmasının faydaları oldukça fazladır. çizgi olarak 3 ferdî tekâmül düzlükı sıralayabiliriz, bunlar:|İyi bir hayatın arkası sıra koşan öğrenmekten asla vazgeçmeyenler kariyer gelişiminin resmin yegâne parçbirliı olmadığını bilirler. Öğrenme

takipçi satın al https://petrolofisleri.name.tr/ https://meyvesebzetoptancilari.name.tr/ https://kestane.name.tr/ https://catlakonleyici.name.tr/ https://psikoloji.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al