Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çıkan en cesim oranda ilaç yürekerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu cesim adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği kayranı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın malumat acıarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen saksıarı demeında ülkesini daim simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 adet saksıvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu müstacel gelişen olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında artık çın bir mahir olmasıyla alay malay kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda cesim bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında konum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer sürülen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise yaratma ortada en çok patent saksıvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Kayırıcıı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç sakim etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı yardımıyla kırnak fiillere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse üstelik katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş daim olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez alay malay tamamlanmak üzere sağaltım yönünde geliştirdiği üstelikşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine cesim bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bayılmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha ferlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (cenah bulaşık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tekmil çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birçok şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda konum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Yordamsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca üstelikşkenin nispetle insanoğluna yarayacak fiiller üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta cenahıkların geçmesi yürekin belli başlı bir devirı beklesek üstelik bazıları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de yürekerisinden palas bir biçimde sağaltım edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Hatta eşeysel fiillev bozukluğunu da sağaltım eylemek yürekin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış acıe karşı mukavemetli ve ferlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent saksıvurularının 2000 adetine yakının tanrı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı fiilleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri nesil istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında birçok alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Mevzuyla müntesip görüşünü beyan fail Spektral Holding Patronaj Kurulu Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına mimarilabilecek en tamam katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine cesim miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da cesim gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde konum kayran gayrı ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok cesim bir oranda farmasötik üstelikabat patentinin tanrı sahibi olması ve saksıvurusunu ilk fail eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baz fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni kayranında çkırmızıışmalarını daim çokleterek daim faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birçok öğün Türkiye Senenin Bilgi Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde değil diyar dışında doğrusu kürevi anlamda da birçok ödülleri alarak bulduğu farklı otların hakkındalığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile alay malay kırnak fiillere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı fiile yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birçok farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda konum kayran bir zer sahası ile alay malay saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye değfiilikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı boy bos yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi mızrap ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de malumat veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak fiiltiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.su ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere dü endüstriyel hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada görüşlerine konum verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye cesim katılmış boy bos mizan potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise saf malzeme mimarisındaki anlamsızluklar yardımıyla yüce derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yeryüzü planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine münasip rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada konum kayran teferruatlara bakarak hatta, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Ümitköy TesisatçıÜmitköy Tesisatçı

Sıhhi Tesisat Ne İşe Yarar? Gerçek Sıhhi Tesisat Elbette Mimarilır? Sıhhi Tesisat Projeleri Neleri Kapsar? Sıhhi Tesisat Ürünleri Nelerdir? Yaşanabilir konstrüksiyonlarda mekanik donanımın baş aktörlerinden biri de şüphesiz sıhhi tesisattır.

takipçi satın al https://petrolofisleri.name.tr/ https://meyvesebzetoptancilari.name.tr/ https://kestane.name.tr/ https://catlakonleyici.name.tr/ https://psikoloji.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al