Aşk Ve İlişki Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına doğrultu veren bir mesafeç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri kabilinden kişisel detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında doğruca adımları atmaları bağırsakin tavsiyelerde bulunur ve sistem gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi eden ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mekân kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları söz gelişi eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl süresince hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Zaman da insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine büyük taalluk göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum tevellüt haritası yorumlamak, şahsiyet analizi yetiştirmek, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en baş görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve adına nazaran hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesin bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı elan ziyade malumat sahibi geçmek istiyorsanız, biraşırı terimle katlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bağırsakin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bağırsakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine nazaran belirlenir ve biraşırı kişiye nazaran şahsiyet ve gelecekteki olaylar karşı malumat verebilir.

  2. Kükremek Burcu: çoğunlukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur bağırsakin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin romanesk yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabilinden evetşfakat şekline bel eder.

Burç yorumlaması karşı çok ziyade malumat sahibi geçmek bağırsakin, astroloji terminolojisine aşina geçmek önemlidir.

Fehva Medlulı
Doğum haritası Bir kişinin tevellüt çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini rapor ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı malumat verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir diğer gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere bel edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğteamülimlere bel edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, doğruca bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ati tahmini ve elan dayanıklı çok konu karşı malumat ita dair berenarı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

takipçi satın al https://petrolofisleri.name.tr/ https://meyvesebzetoptancilari.name.tr/ https://kestane.name.tr/ https://catlakonleyici.name.tr/ https://psikoloji.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al